Brickbord

436401

BRICKBORD, 1900-talets andra hälft, bemålad plåtbricka, svartmålat underrede i rokokostil, höjd ca 57, 73x57 cm

Brickan med ytslitage

Rum 6

Brickbord

Budhistorik (23 bud)
3037369
3 400
3036511
3 200
3037368
3 200
3036511
2 800
3037251
2 600

Slutpris SEK:
3 400
346 EUR, 419 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.