Fåtöljer Klinte Tord Björklund IKEA

436400

TORD BJÖRKLUND, "Klinte", fåtöljer, 1 par, 1980-tal, IKEA, krom samt brunt skinn, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

Rum 21

Budhistorik (18 bud)
3038315
5 600
3038310
5 400
3038313
5 400
3038310
5 200
3038312
5 000

Slutpris SEK:
5 600
534 EUR, 601 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.