Anita Fröding

436393

ANITA FRÖDING (född 1942): "Fantasi om väg och toner" ur sviten "Toner och tangenter", monogramsignerad, olja på duk, 81x100 cm, oramad

Anita Fröding

Budhistorik (12 bud)
3037332
3 200
3037324
3037323
2 800
3037322
2 600
3037321
2 400

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.