Anita Fröding Regatta

436390

ANITA FRÖDING (född 1942): "Regatta vind", monogramsignerad, olja på duk, 81x100 cm, oramad

Anita Fröding Regatta

Budhistorik (26 bud)
3038105
8 200
3038101
8 000
3038097
7 800
3038092
7 600
3038086
7 400

Slutpris SEK:
8 200
836 EUR, 1 010 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.