Vitrinskåp 1900-tal

436383

VITRINSKÅP, 1900-talets början, fasettslipad glas, mahogny, höjd 149, 105x38 cm
Nyckel finns att avhämta på utlämningen

Rum 13

Vitrinskåp 1900-tal

Budhistorik (17 bud)
3037273
3037274
3037273
2 800
3037271
2 600
3037271
2 400

Slutpris SEK:
306 EUR, 370 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.