Figurin Japan

436380

FIGURIN, brons, Japan, 1900-tal, signerad, man med korg, total höjd ca 11 cm, tillhörande träsockel

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 11

Figurin Japan

Budhistorik (17 bud)
3037626
950
3037579
900
3037365
850
3037363
3037363
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.