Rune Jansson Strater

436375

RUNE JANSSON (1918-2014), "Strater", mapp med 48 litografiska tryck, komplett, signerade samt numrerade 71/99, bladmått 30x38 cm

Rune Jansson Strater

Budhistorik (2 bud)

3031329
3023107

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.