Spegellampetter gustaviansk stil

436373

SPEGELLAMPETTER, 1 par, gustaviansk stil, 18/1900-tal, för ett ljus vardera, träskuren dekor, förgyllda med polerat guld och slagmetall, ljushållare av mässing, 37 x 24 cm

Lätt ytslitage

Belysning, Vägglampor, Speglar

Hylla 5

Budhistorik (27 bud)
3036031
3 800
3035895
3 600
3034661
3 400
3034656
3 200
3034174

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.