Medeleine Pyk olja

436361

MADELEINE PYK (född 1934): Kiosk, komposition, olja på pannå, ca 48x45 cm

Osignerad, oramad

Medeleine Pyk olja

Budhistorik (5 bud)
3035112
2 400
3033734
3033733
3032452
3022446
600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.