Gunnar Lundkvist

436346

GUNNAR LUNDKVIST (född 1958): Komposition, signerad, a tergo numrerad 19/100, arkivbeständigt pigmenttryck, bladmått 42x60 cm

Gunnar Lundkvist

Budhistorik (28 bud)
3037438
3 800
3037436
3 600
3037436
3 400
3037397
3 200
3037420

Slutpris SEK:
3 800
392 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.