Trågsoffa sen gustaviansk

436344

TRÅGSOFFA, sengustaviansk, 1800-tal, vitlackerad, sits klädd i blåvitrandig textil, höjd 105, längd 165, djup 85 cm.

Kraftigt renoverad samt kompletterad, sprickor, fläckar samt skador på textil, färgbortfall

Rum 12

Trågsoffa sen gustaviansk

Budhistorik (7 bud)
3034821
1 700
3034048
1 600
3034048
3034047
3024425

Slutpris SEK:
1 700
175 EUR, 209 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.