Christian Eckardt oljemålning 1800-tal

436333

CHRISTIAN ECKARDT (Danmark, 1832-1914): Kustvy med fartyg, signerad och daterad 1868, olja på duk, ca 80x125 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri, Nautica/Technica

Rum 9

Budhistorik (14 bud)
3037933
7 200
3036311
7 000
3036310
6 800
3036309
6 600
3036308
6 400

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.