John Jon-And Wilhelm Kåge teckning

436330

JOHN JON-AND (1889-1941): Porträtt, "Hej Kåge!", signerad och daterad Jon-And 26/1 38, blyertsteckning, bladmått 45x37 cm

Oramad, hanteringsveck

Konst, Teckningar

Budhistorik

2017-01-29 kl 12:16
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.