ROSENGRENS, arkivskåp, lackerad plåt

436323

ROSENGRENS, arkivskåp, lackerad plåt, 1900-tal, arkivlådor, plåtbeslag, skyltmärkt, höjd 134, längd 38, djup 70 cm, nyckel finns

Ytslitage, repor

Rum 7

Budhistorik (7 bud)
3038652
550
3038275
500
3036671
450
3036921
450
3036671

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.