ARKIVSKÅP, ek, 1900-tal

436322

ARKIVSKÅP, ek, 1900-tal, 55 lådor i front med mässingsbeslag, höjd ca 90, längd 111, djup 53 cm

Slitage, skador, en låda saknas, två lådor med skador

Rum 14

ARKIVSKÅP, ek, 1900-tal

Budhistorik (15 bud)
3039908
3 400
3039924
3 200
3039908
3039917
2 800
3039908
2 400

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.