ARKIVSKÅP, ek, 1900-tal

436321

ARKIVSKÅP, ek samt furu, 1900-tal, fyra sektioner, vardera med arkivlådor, plåtsbeslag, 3 sektioner med måtten höjd 30, bredd 40, djup 37 cm samt 1 sektion med mått höjd 38, bredd 42, djup 40 cm

Bruksslitage, mindre stötmärken, repor, några lådor med klisteretiketter

Hylla 6

ARKIVSKÅP, ek, 1900-tal

Budhistorik (21 bud)
3040154
3039284
2 800
3039631
2 800
3039284
2 400
3038984

Slutpris SEK:
306 EUR, 370 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.