Matgrupp gustaviansk stil

436309

MATGRUPP, 7 dlr, 1900-tal gustaviansk stil, vitmålad, bestående av stolar 6 st, runt bord, med 3 iläggsskivor, höjd 76, diameter 79, iläggsskiva ā 45 cm, en stol signerad Taserud

Äldre delar, renoverade och kompletterade

Rum 13

Matgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (10 bud)
3037481
3036759
2 800
3029723
2 600
3029054
3028855

Slutpris SEK:
308 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.