Ljusstakar 1800-tal

436308

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, gustaviansk stil, 1800-tal, träfylld botten, höjd ca 23 cm

Patina, rester av försilvring, repor

Diverse, Belysning, Bordslampor

Ljusstakar 1800-tal

Budhistorik (16 bud)
3038273
1 600
3023380
3038272
3023380
3035307
950

Slutpris SEK:
1 600
163 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.