Ljusstakar sengustavianska

436307

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, sengustavianska, mässing och marmor, höjd ca 24 cm

Åldersrelaterat slitage

Diverse, Belysning, Bordslampor

Monter 10

Ljusstakar sengustavianska

Budhistorik (12 bud)
3036016
3034616
2 800
3034616
2 600
3023246
2 400
3023246

Slutpris SEK:
308 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.