Arkivskåp 1900-tal

436288

ARKIVSKÅP, ekfaner/massiv ek, 10 lådor med handtag/etiketthållare, märkt Åtvidaberg, omkring 1900-talets mitt

Bruksslitage, nycklar saknas

Rum 7

Arkivskåp 1900-tal

Budhistorik (13 bud)
3037207
1 700
3036346
1 600
3036145
3027986
1 400
3027819
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.