Ulf Greder oljemålning

436287

ULF GREDER (född 1949): Stilleben, signerad Greder, olja på pannå, 27x35 cm

Fack 29

Ulf Greder oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3037434
1 300
3036783
3035979
3033584
3033583
650

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.