Pastejform

436276

PASTEJFORM, 1800-tal, flintgods, locket med invändig monogrammärkning, dekor med antikiseande scener, höjd 22 cm

sprickor, nagg

Keramik/Porslin

Monter 11

Pastejform

Budhistorik (41 bud)
3037999
8 600
3037998
8 400
3037988
8 200
3037991
8 200
3037988
8 000

Slutpris SEK:
8 600
820 EUR, 923 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.