Fartygsmodell 1900-talets mitt

436272

FARTYGSMODELL, 1900-talets mitt, trä samt mast i vit textil, delvis bemålad, på stativ, handgjord, längd ca 110, höjd 115 cm

Smärre skador, fläckar på segel

Diverse, Samlarobjekt, Nautica/Technica

Rum 6

Budhistorik (9 bud)
3035912
1 700
3035908
1 600
3035753
3035593
1 400
3028110
1 300

Slutpris SEK:
1 700
173 EUR, 209 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.