Fartygsmodell

436269

FARTYGSMODELL, 1900-talets mitt, trä samt kompositmaterial, mast i vit textil, delvis bemålad, utan stativ, handgjord, längd ca 170, höjd 165 cm

Smärre skador, fläckar på segel

Diverse, Nautica/Technica

Rum 2

Fartygsmodell

Budhistorik (4 bud)

3034264
3024370
3021353
3020044

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.