Kista 1800-tal

436267

KISTA, med välvt lock, blåmålad, daterad 1837, märkt KSD, blomsterdekor, senare inredning, höjd 67, 141x63 cm, nyckel finns

kompletterad, maskstungen, slitage

Rum 4

Kista 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

3037892
3037194
3026134

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.