Bokskåp

436263

BOKSKÅP, 1900-talets början, björkfanér, 3 helgasade dörrar, flyttbara hyllplan, höjd 170, 207x32 cm

Spricka i glaset, smärre slitage, nyckel saknas

Rum 18

Bokskåp

Budhistorik (45 bud)
3037216
13 500
3037209
13 000
3037196
12 500
3037193
12 000
3037184
11 500

Slutpris SEK:
13 500
1 288 EUR, 1 449 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.