Andreas Wargenbrant dalahäst

436253

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), "Dalahäst", signerad och daterad 2008, rödpatinerat gjutjärn, höjd 34, längd 32 cm

Konst, Skulpturer

Rum 7, Hylla 4

Andreas Wargenbrant dalahäst

Budhistorik (13 bud)
3030974
2 400
3029984
3025413
3025412
1 900
3025411
1 800

Slutpris SEK:
2 400
248 EUR, 296 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.