Andreas Wargenbrant skulptur

436252

ANDREAS WARGENBRANT, skulptur, grönpatinerad brons, i form av papegoja, signerad och numrerad W 2/99, total höjd med sockel ca 46 cm

Konst, Skulpturer

Rum 7

Andreas Wargenbrant skulptur

Budhistorik (22 bud)
3036532
5 000
3036535
5 000
3036532
4 800
3036522
4 600
3036518
4 400

Slutpris SEK:
5 000
477 EUR, 537 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.