Andreas Wargenbrant tärning

436250

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), Tärningen är kastad, skyltmärkt W, monogramsignerad och daterad 2016 på undersidan, skulptur, grönpatinerad brons, höjd ca 10 cm, längd 20 cm

Konst, Skulpturer, Metall

Andreas Wargenbrant tärning

Budhistorik (22 bud)
3037817
3037806
2 800
3037796
2 600
3037805
2 600
3037796
2 400

Slutpris SEK:
306 EUR, 370 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.