Lars Tärning oljemålning

436235

LARS TÄRNING (född 1945): Citroner, signerad och daterad Lars Tärning -14, skiktmåleri på ekpannå, total diameter ca 51 cm

Lars Tärning oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3036790
3036042
3036788
3036042
950
3036217
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.