Madame Alexander dockor

436217

MADAME ALEXANDER DOCKOR, 1970-80-tal, 30 st, bestående av bl.a International Dolls och Storylan Dolls, längd ca 20 cm vardera

Enstaka med skador

Diverse, Samlarobjekt, Leksaker

Madame Alexander dockor

Budhistorik (13 bud)
3039205
3039212
3039205
950
3039211
900
3039205
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.