Salongsgrupp NK

436208

NORDISKA KOMPANIET, 1923, salongsgrupp 5 dlr, i ek med flätad sits, brickmärkta Nordiska Kompaniet, bredd soffa 130 cm

Bruksslitage, skador på flätning, ett armlän löst, senare sitsar på två stolar

Rum 11

Salongsgrupp NK

Budhistorik (8 bud)
3035672
600
3034693
550
3033689
500
3034692
500
3033689
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.