Bertil Wahlberg oljemålning

436195

BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Olivplockerskorna, signerad Wahlberg, olja på duk, ca 100x130 cm

Himmel med krackeleringar

Bertil Wahlberg oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3032388
3032614
3032388
900
3032613
850
3032388

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.