Lodregulator

436153

LODREGULATOR, 1800-talets slut, emaljtavla, skuren nyrenässansdekor, krön i form av örn, pendel, lod och uppdragsnyckel finns, höjd ca130 cm

Slitage

Klockor/Ur

Rum 7

Lodregulator

Budhistorik (21 bud)
3035819
1 400
3035818
1 300
3035816
3035811
3035810

Slutpris SEK:
1 400
143 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.