Samling leksaksbilar

436152

LEKSAKSBILAR, BÅT, 1900-talets mitt, 6 st, bl.a. Schuco samt Dinky Toys, längd ca 10-30 cm

Patina, slitage, skador, ej kompletta

Diverse

Monter 19

Samling leksaksbilar

Budhistorik (10 bud)
3034385
3034657
750
3034385
700
3021816
650
3021816
550

Slutpris SEK:
82 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.