Leksaksbilar plåt

436149

PLÅTBILAR, 1950-tal, Japan, varav 2 sladdstyrda, bl.a. Electromobile, längd 20-25 cm

Ej kompletta, slitage, ej funktionstestade, ett hjul saknas

Diverse

Monter 11

Leksaksbilar plåt

Budhistorik (24 bud)
3034384
1 800
3035874
1 700
3034384
1 600
3035870
3034384
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.