Alfred Bergström oljemålning

436145

ALFRED BERGSTRÖM (1869-1930): Parklandskap,
signerad och daterad Alf. Bergström -07, olja på duk, motivets mått ca 46x47 cm

Ytskador

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Alfred Bergström oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3034632
3029650
3029650
600
3034631
550
3029650
450

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.