Arnold leksaksbilar

436144

ARNOLD, lastbilar, 2 st, 1950-tal, litograferad plåt samt plast, friktionsmotor resp. uppdragbar, längd ca 28 cm

Bruksslitage, ej kompletta, nyckel saknas, ej funktionstestade

Diverse

Monter 11

Arnold leksaksbilar

Budhistorik (26 bud)
3034383
2 600
3035630
2 600
3034383
2 400
3035622
3034383

Slutpris SEK:
2 600
265 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.