Börje Sandelin gouache

436139

BÖRJE SANDELIN (1926-1970): Figurkomposition signerad Sandelin och daterad 1951, gouache, ca 36x25,5 cm

Fack 1

Börje Sandelin gouache

Budhistorik (30 bud)
3035856
3 400
3035851
3 200
3035851
3035848
2 800
3035850
2 800

Slutpris SEK:
3 400
355 EUR, 419 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.