Carier armbandsur

436133

CARTIER, Vermeil Tank, armbandsur, förgyllt silver, 1980-tal, quartz, mineralglas, refnr: 89448/366001, läderarmband samt sölja original, 20x20 mm

Klockor/Ur, Fashion

Carier armbandsur

Budhistorik (15 bud)
3034393
4 600
3035425
4 400
3034393
4 200
3035422
3034393
3 600

Slutpris SEK:
4 600
439 EUR, 494 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.