Bordslampa

436132

BORDSLAMPA, mässing, 1930-40-tal , totalhöjd 48 cm

Slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 3

Bordslampa

Budhistorik (1 bud)

3034343
2017-01-28 08:49:34

2017-01-28 kl 15:35
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.