Kämmer & Reinhardt babydocka

436127

KÄMMER & REINHARDT BISKVI BABYDOCKA, 1910-20-tal, märkt "K*R, Simon & Halbig, 126, 36", insatta bruna blundögon, öppen mun med 2 tänder, brun hårperuk, femdelad babykropp i massa, klädd i blommig klänning, längd ca 40 cm

Kroppen ommålad samt med lagning,

Diverse, Leksaker

Kämmer & Reinhardt babydocka

Budhistorik (10 bud)
3038880
750
3039534
750
3038880
650
3038323
600
3038548
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.