Tamburmajor

436122

TAMBURMAJOR, 1900-talets första hälft, fot i marmor, beslag i mässing, svarvad pelare, höjd ca 172 cm

Slitage

Rum 14

Tamburmajor

Budhistorik (24 bud)
3034464
3034354
2 800
3033243
2 600
3033243
3033808

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.