Piedestal samt lampa rotarbete

436120

PIEDESTAL, BORDSARMATUR, rotarbete, 1900-talets första hälft, höjd ca 50 resp. 65 cm

Patina, slitage

Rum 15

Budhistorik (17 bud)
3026688
3026635
3026687
3026635
950
3026686
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.