Golvlampa rotarbete

436116

GOLVLAMPA, rotarbete, 1900-talets första hälft, veckad textilskärm, höjd ca 160 cm

Patina, skärm med skador

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Golvlampa rotarbete

Budhistorik (2 bud)

3032394
700
3026702

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.