Oljemålning med oxar och kvinna

436085

OIDENTIFIERAD KONSTÄR, kvinna med oxar, signerad Maiksy, olja på duk, 62x79 cm

Fack 24

Budhistorik (7 bud)
3034256
600
3033120
550
3027323
500
3024215
450
3024084

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.