Carl Brandt oljemålning

436081

CARL BRANDT (1852-1930): Vinterlandskap, signerad C Brandt, olja på duk, ca 98x122 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (34 bud)
3035191
10 500
3035182
10 000
3035179
9 800
3035178
9 600
3035165
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 070 EUR, 1 294 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.