Spegel i Karl Johan

436073

SPEGEL, Karl Johan, 1800-tal, mahognyfaér, höjd 150x73 cm

Slitage

Speglar

Rum 3

Spegel i Karl Johan

Budhistorik (19 bud)
3035782
3035778
3035766
1 900
3035759
1 800
3035746
1 700

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.