Bruno Mathsson/Piet Hein superellips

436071

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, bord, Fritz Hansen, superellips, fanerat med masurbjörk, 4 kromade spännben, etikettsmärkt Piet Hein Fritz Hansen Värnamo, höjd ca 70, 260x130 cm

Bruksslitage

Rum 7

Budhistorik (19 bud)
3035289
4 400
3035419
4 200
3035289
3035416
3 800
3035289
3 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.