Karmstolar i rokokostil

436068

KARMSTOLAR, 1+2, rokokostil, 1900-tal, skuret och betsat lövträ, sitthöjd ca 42 cm

Slitage

Rum 6

Karmstolar i rokokostil

Budhistorik (20 bud)
3035213
3035197
3035212
3035197
1 900
3035211
1 800

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.